Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami” było innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci. Tworzenie przez nauczycieli odpowiednich warunków do poznawania świata wieloma zmysłami oraz budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej. W naszej szkole projekt realizowany był na zajęciach rewalidacyjnych w klasie 3. Wykonywane były m.in. takie zadania jak: ścieżka sensoryczna, sensoryczny spacer, sensoryczna plastyka. Zapraszamy do galerii.
Trzy uczennice z klasy III - Michalina Szwat, Klaudia Szymańska i Kornelia Kroczka wzięły udział w Wojewódzkim konkursie plastycznym ph: Rodzina jest najważniejsza. Wykonały prace kredkami i pisakami. Czekamy na wyniki.
19 czerwca 2022 r. podczas XII Dni Witkowa uczniowie i przedszkolacy z grupy starszej zaprezentowali na scenie talenty taneczne. Pierwszoklasiści i trzecioklasiści pokazali taniec z pomponami a starszaki suitę tańców wielkopolskich oraz taniec grecki. Zaśpiewali także piosenkę. Zapraszamy do galerii.
12 czerwca 2022 po przerwie pandemicznej odbył się wyczekiwany XIII Piknik Rodzinny. Dla uczestników Rada Rodziców i szkoła przygotowali wiele atrakcji. Dmuchańce, małą gastronomię, loterię fantową, kąciki kreatywne dla dzieci ,malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Na scenie swoje talenty zaprezentowali uczniowie z klasy 1 i 3. Całe wydarzenie uświetnił występ zwyciężczyni The Voice Senior - p. Barbary Parzęczewskiej z zaprzyjaźnioną solistką. Szczególnie uczniów zachwycił pokaz trików z piłką w wykonaniu Miłosza Stopińskiego.