23 czerwca 2022 r. w przeddzień zakończenia roku szkolnego, wręczono nagrody i wyróżnienia za udział w różnych konkursach i akcjach na szczeblu szkolnym i ogólnopolskim. Swoich uczniów nagrodzili także wychowawcy i nauczyciele za pracę na rzecz szkoły, klasy, biblioteki oraz za aktywny udział w kołach zainteresowań.
Dnia 21 czerwca uczniowie klas 2-4 zwiedzali Toruń. W Żywym Muzeum Piernika poznali historię miasta oraz tradycję wypiekania toruńskich pierników. Wykonali własnoręcznie pierniki. W Wartowni mieszczącej się w najstarszej baszcie Torunia , dowiedzieli się o życiu w dawnych czasach kiedy miasta bronili rycerze. W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy poprzez zabawę zgłębiali swoją wiedzę na temat człowieka, wartości, nowoczesnych technologii.
We wtorek 21.06.2022 r. odbyły się warsztaty upowszechniające działania podjęte w ramach projektu Erasmus+ HANDEL. Początkowo miała miejsce lekcja otwarta, podczas której uczniowie opowiedzieli o aktywnościach podejmowanych w ramach projektów m.in. spotkaniach w Bułgarii i Polsce. Następnie odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie uczyli się robić własną martenicę oraz produkty tworzone podczas spotkania w Polsce: etui na telefon, wytwory z gliny samoutwardzalnej, breloki z makramy, slogany reklamowe, szyli torby na maszynach.
We wtorek 21.06.2022 r. odbyło się podsumowanie działań podjętych w ramach projektu Erasmus+ "CLIL ponad granicami baw się i ucz". Poniżej znajduje się link do prezentacji.