W ramach Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie fotograficznym „Życzliwość w kadrze”. Zapraszamy do galerii życzliwości widzianą oczami naszych kreatywnych, pełnych radości i optymizmu wychowanków. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, pozytywną energię i chęć niesienia bezinteresownej pomocy.
Dnia 26 listopada uczniowie klasy 3 podczas klasowego biwaku mieli zabawę andrzejkową. Cyganki p.Marika i p.Ewa wróżyły dzieciom z serc, z kubków, z bucików oraz wirującej butelki. Przy muzyce tańczono na gazecie i z krzesełkami. Moc światełek, kolorofon i wesoła muzyka wprawiły wszystkich w dawny, andrzejkowy nastrój.
21 listopada obchodzono Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji . Klasa 3 przygotowywała się do tego dnia przez cały tydzień. Uczniowie wykonali plakat, zbierali odznaki , poznawali zasady savoir vivre. Wzięli udział w konkursie fotograficznym.