Dnia 25.11.2021 r. pani Elwira Wasiewicz przedstawiła w klasie 5a teatrzyk Kamishibai w języku angielskim pt. "Jack and the Beanstalk" ("Jaś i magiczna fasola").
25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji przedszkolaki z grupy "Średniaki" wykonały plakat Misia. Każde dziecko miało dzisiaj koronę z misiem, a chętne dzieci zrobiły sobie w domu zdjęcia z ulubionym misiem.
W dniu dzisiejszym 24.11.2021 r. uczniowie klasy 4 podczas lekcji języka niemieckiego poznali teatrzyk Kamishibai i jego historię oraz usłyszeli dwie bajki w języku niemieckim: "Piernikowy ludzik", "Żółw i zając".
W dniu 23.11.2021 r. w klasie 5a i 5b na lekcji języka niemieckiego Małgorzata Walczykiewicz przedstawiła dwie bajki Kamishibai: "Żółw i zając" oraz "Piernikowy ludzik".