W piątek 17 grudnia uczniowie klasy 3 z wychowawczyniami obchodzili wigilię klasową. W pierwszej części obejrzeli teatr Kamishibai - Gwiazdka w Bullerbyn. Samodzielnie przygotowali plansze, dekoracje oraz wymyślili historyjki na podstawie lektury. Zrobili sobie zdjęcia w kąciku świątecznym. W drugiej części biesiadowano przy przygotowanym stole. Odpakowali prezenty od Gwiazdora , śpiewali kolędy i każdy opowiadał o swoich rodzinnych wigiliach. Zapraszamy do galerii.
Dnia 15 grudnia 2021 grupa uczniów z klasy 8a zrobiła domek dla owadów w ramach projektu Erasmus+ "CLIL ponad granicami - baw się i ucz". Wiosną domek zostanie postawiony obok karmnika dla ptaków.
17 grudnia 2021 odbyła się wigilia przedszkolna. Dzieci wraz z paniami podzieliły się opłatkiem i zasiadły do przystrojonego stołu, na którym znajdował się słodki poczęstunek. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na Gwiazdora, który niebawem się zjawił i rozdał prezenty. Dzieci bardzo się cieszyły i już nie mogą się doczekać Świąt Bożego Narodzenia.
Uczniowie klasy 8b w dniu 17.12.2021 r. mieli okazję spotkać się z Panem Rafałem Lipczewskim - przedstawicielem Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w ramach projektu Erasmus Plus "Od Barteru do Bitcoina - Handel Kołem się Toczy". Spotkanie odbyło się online i było poświęcone bezpieczeństwu w Internecie, ze zwróceniem szczególnej uwagi na bezpieczne robienie zakupów, jak również sprzedaż online.