Dnia 22 grudnia uczniowie klasy pierwszej spotkali się przy choince na wspólnym biesiadowaniu.W pierwszej części rozwiązywali wykreślanki,kodowanki i krzyżówkę świateczną.Spiewali kolędy i pastorałki kolędując z gwiazdą od sali do sali. Jednocześnie składali życzenia kolegom i koleżankom.W drugiej części przy stole z pierniczkiem rozmawiali o tradycjach bożonarodzeniowych.Potem już tylko prezenty i uśmiech na twarzach uczniów! 

Fotorelacja:

https://docs.google.com/document/d/1t682MTMbkyzGX-23oWMkCCGAlvRDrzuhR_rPDuGpWlI/edit?usp=sharing

Czytaj więcej Spotkanie przedświąteczne w kl. 1

W czwartek 22.12.2022 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Podczas pierwszej części apelu Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo - Pan Marian Gadziński, Przewodniczący Rady Rodziców oraz Pani Dyrektor Urszula Potaś wręczyli stypendia naukowe najlepszym uczniom: Kindze Więcaszek, Piotrowi Przybylskiemu, Tymonowi Tupurnisowi. Następnie uczniowie klasy 6b i 4 przedstawili przygotowaną z tej okazji część artystyczną "Harcerskich opowieści czar.. " oraz "Godamy po naszymu". Po apelu nauczyciele przeprowadzili w klasach grę Escape Room, związaną z poznańską gwarą.

27.12.2022 uczniowie klas 6b i 4 wystąpili ponownie w Centrum Kultury w Witkowie, świętując w ten sposób 104 rocznicę …

Czytaj więcej Dzień Patrona – 22.12.2022 oraz 104 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Uczniowie klasy trzeciej pod opieką p. Ewy Malawko i p. Katarzyny Pieczyńskiej w piątkowy poranek zaprosili całą społeczność szkolną na Jasełka. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do jasełek, ubierając piękne stroje utożsamiały się z odgrywanymi przez siebie postaciami. Jasełka były wyjątkowe nie tylko ze względu na swą formę ale także dlatego, iz odbyły się po długiej przerwie spowodowanej pandemią.

Czytaj więcej Jasełka