Dnia 27 maja 2024 r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców dzieci klas 1-3. Temat zajęć nawiązywał do Dnia Matki – Co wiem o swojej mamie?. Mamy zmierzyły się w czterech konkurencjach. Rozwiązywały krzyżówkę z hasłem. Odgadywały, która jest na portrecie wykonanym przez uczniów. Kolejne zadanie to quiz na temat wiedzy o mamie. Na zakończenie mamy tworzyły wyrazowy wąż. Po zaciętej rywalizacji – I miejsce zajęły mamy z klasy III. Drugie zdobyły mamy z klasy I, a III miejsce przypadło mamom z klasy II. Dzieci na zajęciach z mamami utrwaliły dodawanie liczb, zasady ortograficzne oraz elementy opisu. Wspólnie spędzony czas uczestnicy zachowają w pamięci na długo. Zajęcia przygotowały nauczycielki: M. Grześkowiak, M.Wróbel, E.Malawko, E.Popek.

Fotorelacja:

https://docs.google.com/document/d/1OhBkTz4dhh00MqImJFDKmR9QxXaOnBIfcUMGf1Jhi-8/edit?usp=sharing