Niedzielne popołudnie upłynęło w Witkowie pod znakiem dwudziestej pierwszej edycji Szkolnych Biegów Ulicznych dedykowanych przedszkolakom oraz uczniom z placówek oświatowych z terenu Gminy i Miasta Witkowo. Nasza szkoła jak co roku tak i w tym wzięła aktywny udział i odniosła sukces! Wśród przedszkolaków rocznik 2017 –w kategorii dziewczynek 2 miejsce zajęła Oliwia Sałamacha. W kategorii chłopców natomiast mamy dwóch medalistów.1 miejsce zajął -Filip Antczak a 3 miejsce – Bartosz Marciniak. W kategorii dziewcząt rocznik 2010 , 2 miejsce zajęła Julia Galicka z klasy 5b a 5 miejsce Zuzanna Antczak z klasy 5a. Ze złotym medalem z zawodów wróciła uczennica klasy 7b -Kinga Więcaszek a z brązowym, uczennica klasy 8 b- Agata Wędkowska. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!