5 maja obchodziliśmy w naszej szkole Majowe święta. Uczniowie klasy 5a – M.Marciniak, J.Grylewicz, M.Wewiór, W.Mecler i K.Szymańska przedstawili w formie prezentacji, rys historyczny dotyczący świąt majowych. J.Szcześniak, B.Wędkowski, D.Gadziński także z kl.5a  recytowali wiersze. Nauczyciel historii p. R.Organiściak wręczył nagrody laureatom konkursu historycznego „Ciąg zdarzeń”. W drugiej części uroczystości burmistrz G i M Witkowo, p. Marian Gadziński wręczył uczniom stypendia  za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wyróżnieni to: z klasy 7b – Tymon Tupurins, z klasy 8b – Wanessa Sybilska, Karolina Nowacka, Martyna Serdyńska, Wiktoria Adamczyk, Bartosz Jankowski , Agata Wędkowska .