W dniu 10.10. 2019 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty upowszechniające działania projektowe. W tych zajęciach wzięli udział uczniowie klas piątych.
17.10.2019 r. odbyły się kolejne warsztaty, mające na celu upowszechnianie rezultatów projektu. Tym razem uczestniczyli w nich nasi goście z Czech oraz uczniowie z obydwu szkół podstawowych w Witkowie.
W trakcie zajęć uczniowie nauczyli się wykonywać różne ciekawe eksperymenty oraz zdobić lniane torby, które następnie mogli zabrać ze sobą. Techniki zdobienia toreb lnianych nasi uczniowie nauczyli się podczas spotkania międzynarodowego na Słowacji, a wykonywania eksperymentów podczas spotkania młodzieży w Polsce. Teraz mieli okazję podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.