Dnia 2 września 2024 w szkole w Mielżynie, miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy , rodzice oraz zaproszeni goście..Dyrektor szkoły Urszula Potaś zapoznała z kalendarzem i organizacją roku szkolnego. Pogratulowała p. Monice Czarneckiej Schelenz oraz panu Romanowi Organiściakowi za długoletnią pracę z racji obchodzonego jubileuszu pracy.. Podczas uroczystości odbyło się ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów. Wiersze recytowali uczniowie klas 2-3 a upominki ufundowała Rada Rodziców. P.Gabriela Szeszycka w-ce przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Witkowo oraz sołtys naszej miejscowości podziękowała uczniom za dożynkowy występ i wręczyła upominki. Nowy rok szkolny rozpoczęty!!!!!!