All-focus

    “Nawet najmniejsze działania czy zmiana codziennych nawyków jest cennym gestem, 

by chronić środowisko Ziemi i wpływać na zatrzymanie zmian klimatu.”

Anonim

    W dniach 22 – 28 kwietnia w naszej szkole odbył się Tydzień Ekologiczny. W realizację projektu włączyli się uczniowie klas IV – VIII wraz z wychowawcami i nauczycielami. Na początku klasy wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem “Co mogę zrobić dla Ziemi?” w dwóch kategoriach wiekowych, tj. kl. IV – V i kl. VII – VIII.  Wykonane przez uczniów plakaty zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym, aby każdy miał okazję je obejrzeć i zastanowić się nad ich przesłaniem. W trakcie Tygodnia Ekologicznego uczniowie rozwiązywali krzyżówki, quizy na platformie edukacyjnej Eduelo, brali udział w konkursie wiedzy oraz badali wodę pochodzącą z rzeczki Strugi.

W konkursie wiedzy wyróżnienie zdobyli następujący uczniowie:

  • Maria Marciniak – kl. Va;
  • Wojciech Mecler – kl. Va;
  • Maria Larus – kl. Vb;
  • Marta Więcaszek – IV;
  • Dawid Gadziński – kl. Va.

    Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie a zwycięzcom konkursu gratulujemy!

Fotorelacja: https://drive.google.com/drive/folders/1JXOZfLF7emXKMwVitwlxqrjE81W8T2ZN?usp=sharing