Dnia 23 października 2022 r. uczniowie klasy 6a kontynuowali swoją ubiegłoroczną przygodę z teatrzykiem Kamishibai. Tym razem pani Elwira Wasiewicz na lekcji języka angielskiego przedstawiła w formie teatrzyku Kamishibai opowieść Câlins „Tenderness” („Czułość”). Dzięki realizowanej w szkole innowacji pedagogicznej “Teatrzyk Kamishibai z elementami języka łacińskiego – rozwijanie zainteresowań czytelniczych, kreatywności, kompetencji językowych oraz kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, uzdalniających do odpowiedzialnych decyzji” uczniowie mieli możliwość uczenia się elementów języka łacińskiego. W wyżej wymienionym opowiadaniu nawiązaliśmy do cytatu „Amor est vitae essentia” („Miłość jest esencją życia”).

Zapraszamy do GALERII.

https://drive.google.com/drive/folders/1j9QSyUIP-769xmk4de_25usMIpjmsTJZ?usp=share_link