13 października 2023 r. odbyła się uroczystość z okazji święta szkoły, w której uczestniczyli pracownicy szkoły , uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście. Wśród gości burmistrz GiM Witkowo pan Marian Gadziński, radni p.Piotr Jóźwik, p.Paweł Szymański oraz p.Paweł Lisiak. Zaszczycili także swoją obecnością rodzice – przedstawiciele Rady Rodziców wraz z przewodniczącym p. Radomirem Kowalikiem. W pierwszej części dyrektor szkoły Urszula Potaś nagrodziła pracowników szkoły za zeszłoroczne zaangażowanie i pracę. Pogratulowała p.Iwonie Króli p.Irenie Nowak za długoletnią pracę. W drugiej części uczniowie klas 1-3, 7a, przedszkolacy pokazali swoje talenty w programie artystycznym dedykowanym dla wszystkich pedagogów oraz pracowników szkoły.  Były tańce recytacja wierszy, śpiew, życzenia oraz kwiaty.