Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele

W środę 1 września 2021 r. zapraszam na rozpoczęcie roku szkolnego wg. poniższego scenariusza.

1. Godzina 8.45 – msza święta w kościele parafialnym

2. Od godziny 9.30 do godziny 10.15 – rozpoczęcie roku szkolnego. Ze względów na obowiązujące obostrzenia spowodowane pandemią spotkanie nauczycieli i uczniów klas II – VIII odbędzie się na boisku szkolnym.

Uwaga!!! W razie deszczu – spotkania w/w klas z nauczycielami odbędą się w salach lekcyjnych.

3. Spotkanie uczniów klasy ! będzie w sali nr 19. Do sali mogą wejść rodzice/opiekunowie – 1 dziecko – 1 rodzic/opiekun. Dorosłych obowiązują maseczki zakrywające usta i nos, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu min. 1,5m.

4. Spotkanie przedszkolaków – sale 20 i 23. Z dzieckiem może wejść rodzic/opiekun. Obowiązuje zasada
1 dziecko – 1 dorosły. Osoba towarzysząca dziecku musi mieć maseczkę zakrywającą usta i nos, zdezynfekowane ręce oraz zachować dystans min. 1,5m

5. Uczniowie dojeżdżający do kościoła pójdą ze szkoły.

6. Odwozy rozpoczną się o godzinie 10.15.

Uwaga!!! Trasy dowozów i odwozów oraz godziny bez zmian (tak samo jak w minionym roku szkolnym). Z dowozów i odwozów oprócz uczniów mogą korzystać tylko dzieci 5 i 6 letnie.