Wydarzenie odbyło się w naszej szkole w dniu 18 października 2022 r. w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Akcja odbyła się w naszej szkole po raz pierwszy. Do udziału w akcji zaprosiliśmy szkołę Istituto Comprensivo San Tommaso D’Aquino z Salerno (Włochy). Jest to szkoła partnerska, z którą współpracowaliśmy w naszym pierwszym projekcie Erasmus+ „Culture and History Without Borders – Success in Diversity, Diversity in Success”. Akcja miała na celu pokazanie uczniom, że czytanie jest fajne, może być zabawą i sprawiać przyjemność. W akcji brało udział 170 osób z naszej szkoły, natomiast ze szkoły partnerskiej  aż 687 uczniów! Dziękujemy za aktywny udział w tym wydarzeniu. Koordynatorem akcji była p. Elwira Wasiewicz przy współpracy ze szkolnym bibliotekarzem p. Moniką Czarnecką-Schelenz.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w GALERII.

https://drive.google.com/drive/folders/1AzXfWynuSJAwuuTBuLTwSOVXMGEfq_uO?usp=share_link