ROK SZKOLNY 2013/2014

Oddział I – p. Ewa Popek

Oddział II – p. Elżbieta Kowalska

Oddział III – p. Halina Lisiak

21 października 2010r. w Przedszkolu w Mielżynie Pan burmistrz Krzysztof Szkudlarek wraz z Panem wiceburmistrzem Marianem Gadzińskim wręczyli przedszkolakom kamizelki odblaskowe.

Kamizelki do przedszkolaków trafiły dzięki inicjatywie absolwenta tutejszego gimnazjum, kibicowi klubu Lech Poznań. Dzięki niemu przedszkolaki z Mielżyna wpisane zostały na listę przedszkoli w Wielkopolsce, którym kibice Lecha Poznań- Wiara Lecha ofiarowali kamizelki odblaskowe.

Burmistrz Gminy i Miasta w Witkowie Krzysztof Szkudlarek dofinansował zakup kamizelek dla przedszkolaków i dzięki wspólnemu zaangażowaniu – dzieci są widoczne na drodze, co w dużym stopniu zwiększa ich bezpieczeństwo.

Dzieci zaprosiły pana burmistrz, wiceburmistrza oraz panią dyrektor Urszulę Potaś do wspólnego jesiennego tańca.

Pan burmistrz sprawdził wiedzę dzieci na temat bezpiecznego zachowania się  w domu i na ulicy.

Każdy przedszkolak z rąk pana burmistrza otrzymał dyplom – Bezpieczny  przedszkolak

Następnego dnia dzieci odbyły spacer ubrane w odblaskowe kamizelki

Elżbieta Kowalska

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu