Dnia 20 kwietnia 2023 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” organizowany przez firmę DELTA. Rozgrywał się on w czterech kategoriach wiekowych: klasa II, klasy III-IV, klasy V-VI, klasy VII-VIII. W konkursie wzięło udział 22 uczniów naszej szkoły.

    Zgodnie z otrzymanymi 3 czerwca 2023 r. wynikami tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu otrzymali:

  • Szymon Malawko kl. 3;
  • Ida Tupurins kl. 3;
  • Kornelia Kroczka kl. 4;
  • Oliwia Zwolińska kl. 6b;
  • Piotr Przybylski kl. 8b.

Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu, przyłączając się do gratulacji przekazanych przez firmę DELTA pragniemy podziękować wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zaangażowanie w naukę i ambicję.

    Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym konkurs będzie się cieszył równie dużym zainteresowaniem.