W ramach dokształcania zawodowego trzy nauczycielki naszej szkoły: Ewelina Zawodna, Iwona Król i Małgorzata Walczykiewicz odwiedziły dwie poznańskie placówki: Niepubliczną Szkołę Podstawową – Otwarte Drzwi oraz Przedszkole nr 185 w Poznaniu – „Baśniowy Zakątek”.

W Niepublicznej Szkole Podstawowej – Otwarte Drzwi pogłębiły swoją wiedzę na temat pracy z uczniami niepełnosprawnymi, poznały nowoczesne metody ich nauczania.

W Przedszkolu nr 185 w Poznaniu mogły uczestniczyć w przedstawieniu Kamishibai. Dyrektor Przedszkole Ilona Dzikowska zapoznała je z różnymi sposobami pracy z zastosowaniem teatrzyku Kamishibai oraz przedstawiła zgromadzone zbiory teatrzyków. Nauczycielki zostały również zapoznane z pedagogiką Freabla.