20 listopada to szczególny dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem. Z tej okazji na korytarzach naszej szkoły pojawiły się gazetki, grafiki i różne informacje dotyczące Praw Dziecka oraz zostały przeprowadzone pogadanki i lekcje dotyczące tej tematyki. Rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka, to okazja, aby z jednej strony w sposób pozytywny i radosny uświadamiać wszystkim, że prawa dziecka są ważne i każde dziecko powinno móc z nich korzystać, z drugiej strony to dzień okazywania solidarności i wsparcia wszystkim tym dzieciom na świecie, których prawa są naruszane.

Fotorelacja:

https://docs.google.com/document/d/1-8ZrATT3lCo6PS5l4K4jt0nquS3PwM18YfOQNGbKLZU/edit?usp=sharing