Dnia 28.04.2020 odbyła się międzynarodowa lekcja w ramach Erasmus Plus „Od Barteru do Bitcoina – Handel Kołem się Toczy” pt.: „Unsere Länder – Nasze Kraje”. Lekcja została przeprowadzona za pomocą komunikatora Google Meet. W lekcji brało udział łącznie prawie 100 osób. Byli to uczniowie z Lanzarote, Czech, Bułgarii, Grecji i Polski. Ich zadaniem było zapoznanie się z wcześniej udostępnioną im prezentacją na temat naszych krajów, a podczas lekcji rywalizowali ze sobą rozwiązując Quizy przygotowane w programie Quizzis. Quizy oraz prezentacja zostały połączone za pomocą aplikacji Nearpod, która umożliwia dostęp do platformy edukacyjnej i pozwala na wielu urządzeniach wyświetlać treści nauczyciela i uczniów oraz podglądać, w jaki sposób uczniowie pracują nad zadaniem.