Erasmus Plus w ZS-P Mielżyn. Dzień V – W ostatnim dniu spotkania uczniowie z Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Czech i Polski brali udział w szkolnych warsztatach. Podczas których przygotowali hasła reklamowe, ozdobili swoje stragany, wystawili towar do sprzedaży, ustalili ceny swoich produktów (które wytworzyli na poprzednich warsztatach). W kolejnym etapie każdy z uczniów otrzymał po 8 Tc (Tradecoinów – nasza wewnętrzna waluta), wydrukowanych na drukarce 3D i zaczęło się handlowanie 🙂. W tym dniu został również podsumowany cały tydzień pobytu w Polsce. Na zakończenie dnia uczestnicy projektu spotkali się w karczmie „Lednickie Wrota”. Kapela „Wiwaty” z Pobiedzisk umilała czas tańcami i przyśpiewkami ludowymi z regionu wielkopolskiego. Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo Marian Gadziński oraz jego zastępca Marek Wiatrowski ponownie spotkali się z uczestnikami projektu i pracownikami mielżyńskiej szkoły. Podczas spotkania przedstawiciele naszej gminy wymienili się upominkami z gośćmi z zagranicy.