W piątek 1.10.2021 r. odbyły się warsztaty w szkole podczas których uczniowie ćwiczyli taniec i śpiew do utworu „Szła dzieweczka”. Następnie przygotowali w grupach plakaty podsumowujące spotkanie międzynarodowe w Polsce. Dużym powodzeniem cieszyło się stanowisko z robotami, gdzie goście mieli możliwość rozwijania umiejętności programowania.

O godz. 13:00 rozpoczęło się oficjalne zakończenie spotkania, które uświetnił występ naszego ucznia Tymona Tupurinsa oraz pokaz karate przygotowany przez p. Emilię Kupaj wraz z uczniami z naszej szkoły E. Kupaj, B. Wędkowskim, M. Marciniak oraz M. Wewiór. Następnie zostały zaprezentowane plakaty podsumowujące warsztaty i wyjazdy, a uczestnicy wspólnie zatańczyli i zaśpiewali „Szła dzieweczka”. Na koniec nastąpiło rozdanie certyfikatów. Tego samego dnia wieczorem odbyła się wspólna dyskoteka dla naszych gości i uczniów z klas 7a, 7b i 8a.

Fotorelacja:

https://drive.google.com/drive/folders/1I94KNuExCkJjrnhy7yOJ-6o5A237HN9a?usp=sharing