Dnia 17 marca 2023 r. uczniowie z klas 6 brali udział w Dniu Św. Patryka organizowanym przez ZSP w Powidzu. Podczas tego wydarzenia wszyscy uczestnicy obejrzeli prezentację o ZSP w Powidzu oraz prezentację o Irlandii i Św. Patryku. Wraz z żołnierzami amerykańskimi rozwiązywali quizy kahoot o Polsce i Stanach Zjednoczonych. Po zakończonych quizach odbył się konkurs na przebranie Leprechauna. Reprezentująca naszą szkołę Maria Marciniak z klasy 6a zajęła I miejsce. Brawo!

Następnie odbywały się warsztaty mydełkowe z żołnierzami amerykańskimi w których wzięły udział Klara Szymańska i Maria Marciniak z klasy 6a. Jednocześnie odbył się konkurs wiedzy o Irlandii i Św. Patryku. Maria Larus i Michał Brzeziński z klasy 6b zajęli II miejsce w konkursie wiedzy o Irlandii i Św. Patryku.

Gratulacje!

https://drive.google.com/drive/folders/1FEwzBN94dft67WRBp55RFx40yX7Plvd7?usp=sharing