W czwartek 22.12.2022 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Podczas pierwszej części apelu Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo – Pan Marian Gadziński, Przewodniczący Rady Rodziców oraz Pani Dyrektor Urszula Potaś wręczyli stypendia naukowe najlepszym uczniom: Kindze Więcaszek, Piotrowi Przybylskiemu, Tymonowi Tupurnisowi. Następnie uczniowie klasy 6b i 4 przedstawili przygotowaną z tej okazji część artystyczną „Harcerskich opowieści czar.. ” oraz „Godamy po naszymu”. Po apelu nauczyciele przeprowadzili w klasach grę Escape Room, związaną z poznańską gwarą.

27.12.2022 uczniowie klas 6b i 4 wystąpili ponownie w Centrum Kultury w Witkowie, świętując w ten sposób 104 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.