Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Zwracam się z prośbą o włączenie się w pomoc dotkniętej wojną Ukrainie. Potrzebne są:

• koce, śpiwory, ręczniki, pościel, poduszki,
  • środki czystości i higieny, pampersy, podpaski, pasty do zębów, szampony, mokre chusteczki, papier toaletowy,
  • woda butelkowana w zgrzewkach,
  • latarki, zapałki świeczki, baterie, power banki,
  • artykuły opatrunkowe, leki przeciwgorączkowe – typu APAP, paracetamol,
  • mleko modyfikowane dla dzieci, produkty żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia, batony proteinowe, napoje energetyczne, kawa, herbata, cukier, konserwy.

Wyżej wymienione produkty można przynosić do sali wiejskiej w Mielżynie w poniedziałek 28 lutego od 17:00 do 18:00 i we wtorek 1 marca od 12:00 do 14:00 lub do naszej szkoły.

Zbiórkę darów koordynuje sołectwo Mielżyn. Więcej informacji pod numerami 691 950 032 – sołtys wsi Mielżyn Gabriela Szeszycka, 605 574 533 – Amanda Dobrychłop.