Dzień Edukacji Narodowej
Dodane przez Jagoda Juchacz dnia Październik 13 2013 22:33:59

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 11 października w naszej szkole odbyła się jedna z bardzo ważnych uroczystości, Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela (obchodzony jest 14 paździenika).

Uczniowie naszej szkoły przygotowali specjalnie dla nauczycieli część artystyczną. Zawierała ona ciekawą, a zarazem zabawną prezentację dotyczącą tego dnia. Za tą część odpowiedzialni byli uczniowie gimnazjum. Na szkolnej scenie wystąpiły też uczennice z klas podstawowych w układzie tanecznym. Wystąpiła także wokalna grupa „Pomysłowego Radomira”, swój pełen energii wykon zaprezentowały również uczennice Paulina i Weronika z klasy III szkoły podstawowej. Młodym wokalistkom towarzyszyli uczniowie Gracjan i Oskar z klasy V szkoły podstawowej. Wszystko to dopełnił występ grupy uczniów III klasy gimnazjum, grających na fletach i gitarach (uroku całemu występowi nadał Pan Michał Bocheński grający na trójkącie). Na zakończenie apelu Pani Dyrektor Urszula Potaś podziękowała nauczycielom za to, że tak ciężko pracują, aby uczniowie byli dobrze przygotowani i za to, że tak wiele serca w to wszystko wkładają. Pani Dyrektor podziękowała również pozostałym pracownikom. Cała kadra pedagogiczna odwdzięczyła się za tak miłe słowa i w ręce Pani Potaś złożyła piękny bukiet kwiatów z życzeniami.

My, jako uczniowie dziękujemy wszystkim naszym nauczycielom za trud, za uśmiech, za serce, za to, że są przy nas i opiekują się nami najlepiej jak potrafią.

DZIĘKUJEMY !!

Jagoda Juchacz, uczennica kl. II gimnazjum