Spotkanie autorskie
SPOTKANIE  AUTORSKIE Z P. MARTĄ FOX

W zimny grudniowy dzień gościliśmy w murach naszej szkoły wspaniałą pisarkę p.Martę Fox.
Dzięki jej ogromnej wiedzy,doświadczeniu i umiejętności trafienia do czytelnika spędziliśmy miło czas.
Spotkanie zostało przygotowane dla uczniów klas: 7 oraz 2 i 3 gimnazjum. Pani Fox w przystępny dla wszystkich sposób poruszyła problematykę uzależnień,która jest inspiracją dla jej książek. Wydała ich ponad 50 egzemplarzy. Przeczytała zabawne fragmenty swoich utworów,które wywołały zainteresowanie na twarzach zgromadzonych.Pisarka  odpowiedziała na wszystkie pytania zadane jej przez uczniów naszej szkoły. Na zakończenie spotkania mogliśmy zakupić  książki pani Marty z jej autografem,które z pewnością będą świetnym prezentem pod choinkę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.